PAYLAŞ

EUPHORİA İLE RİTMİ YAKALA

EUPHORİA WELLNESS DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

Şimdi Başla
Fitness
SPA
Health Club
THE WELLNESS WORLD EUPHORİA
Neden Spor Yapmalıyım?

İdeal ve en ucuz tedavi aslında hasta olmamaktır. Hasta olmamak için vücudunuzun güçlü olması gerekir.

Güçlü bir anatomik yapıya sahip olmak için de düzenli olarak spor yapmak zorundasınız.

Spor yapmanın öncelikli nedeni sağlıklı olmak daha sonra da estetik görünümdür. Sağlık amacı güdülmeden yapılan sporla elde edilen kazançlar sadece kısa süreli estetiksel bir görünümden ibaret olacaktır. Çünkü bu şekilde yapılan spor sonucu ya dahili ya da ortopediksel bir rahatsızlık ortaya çıkacak ve spor yaşamınıza son vermek durumunda kalacaksınız. Bununla beraber kazanmış olduğunuz estetiksel görünüm kısa süre içerisinde kaybolacaktır.

Sporu her zaman uzun vadeli olarak düşündüğünüz takdirde sonuç alabilirsiniz. Yemek yemek vücudunuz için ne kadar gerekli bir ihtiyaç ise spor yapmakta günümüz dünyası için o kadar gereklidir. Gün geçtikçe ilerleyen teknolojinin insanların hareketsiz kalmasıyla doğru orantılı olarak ilerlediği herkes tarafından bilinmektedir. Artık günümüzün çoğunu masa başında oturarak, araba kullanarak ya da herhangi bir taşıtla seyahat ederek geçiriyoruz. İşte bu durum insanın fiziksel görünümüne etki eden en önemli etkenlerden biridir.

Hareketsizlik ve pasif yaşam tarzı, vücut kas kitlesinde azalmaya, metabolizma hızında yavaşlamaya yol açar. Bu iki durumun sonucunda da dahili rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Vücut yağ oranında da yükselmeler meydana gelebilir. Bu durumu engellemenin bir yolu hareketli yaşamdır, spor yapmaktır. Bunun için yapmanız gereken şey ise gün içerisinde az da olsa kendinize zaman ayırıp düzenli ve bilinçli bir egzersiz programını takip etmek olacaktır.

Neden Euphoria ?

2013 yılında Bursa’da faaliyete geçen Euphoria Fitness SPA & Health Club
spor kompleksi anlayışını bambaşka bir boyuta taşıyarak, oluşturmuş olduğu
sağlıklı yaşam kompleksleri (Wellness) ile üyelerinin ihtiyaç duyabileceği tüm
alanlarda üst düzey teknolojik alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve alanında uzman
kadrosu eşliğinde keyifli ve güvenli bir şekilde üyelerine hizmet vermektedir.

Euphoria
0
Ödüllü Tesis
0
Uzman Personel
0
Mutlu Müşteri

The Wellness World

Euphoria Fitness & Health Club

Bünyesinde bulunan fitness alanları, dans stüdyoları, boks ringleri, basketbol sahaları, çocuklara özel fitness alanları, spa hizmetleri, özel aile odaları, türk hamamları, sauna ve buhar odaları, yüzme havuzları, termal havuzları, deniz suyu havuzları, güzellik merkezleri, cafe&restaurant hizmetleri ve dinlenme alanları ile standart spor klubü kalıplarını yıkarak üyelerinin kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayan sağlıklı yaşam klübü olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Hergün gelişen teknolojiye ayak uydurmaktan öte bu teknolojilere yön vermek adına yatırımlarına devam eden Euphoria 2016 ve 2018 yıllarında Avrupanın En İyi Spor Kompleksi olarak gösterilerek, bu başarısını tescillemiştir.

EUPHORİA MERKEZ

KÜKÜRTLÜ
BURSA

EUPHORİA MERKEZ

EUPHORIA CLUB 24.700 m²’ lik bir alana kurulu 5 katlı bir tesis olup, BURSA’daki en büyük spor ve dinlenme kompleksidir. Tesisimizde ; Yarı Olimpik standartlarda açık yüzme havuzu , açık olan bu havuzun etrafında 200 şezlong kapasiteli bir güneşlenme alanınız bulunmaktadır. Ayrıca 4.500m² genişliğinde fitness, spor, yağ yakımı ve form koruma yapabileceğiniz Kardiyo Egzersiz alanı vardır. Bununla beraber 2 tane Aerobik stüdyo da ücretsiz grup derslerine planlı saatlerde katılabiliyorsunuz ( Plates, Salsa, Zumba, Ağırlık egzersizleri vs.. ) Aynı alanda boks ringimiz ve Masa tenisi oynama imkanınızda mevcuttur . Tüm bu aktivitelerin dışında 2.500m²’ lik BURSA ’nın en büyük TERMAL SPA Merkezi bulunmaktadır, bu alan içerisinde yarı olimpik standartlarda sıcak kükürtlü termal havuzumuz vardır, ayrıca Sauna, Jakuzi, Masaj, Türk hamamı ve özel VIP termal alanlarımız mevcuttur.

Merkez

EUPHORİA LİVE

KORUPARK AVM
BURSA

EUPHORİA LİVE

EUPHORIA LIVE CLUB havuzumuzun büyüklüğü 25 x 12,5 metre, yarı olimpik standartlarda kapalı yüzme havuzuna sahiptir. Suyun gücüne karşı koyarak kasları çalıştıran ve diğer tüm klasik egzersizlerden, kalori harcama ve kas çalıştırma açısından üstün olarak görülür. 150 m² büyüklüğünde pilates, zumba, cycling, yoga, core gibi grup derslerinin yapıldığı stüdyolarımız bulunmaktadır. Tesisimizde kapalı basketbol alanımız mevcuttur. Fonksiyonel egzersiz alanı reformer stüdyomuz ve free weight alanlarımız mevcuttur. BURSA’daki en gelişmiş fitness alanına sahip spor ve SPA merkezidir. Misyonumuz Fitness ile Spa’yı birleştirerek siz misafirlerimize sporun yanı sıra dinlenme imkanı sağlamak ve yaşam tarzınızı spor ile farklı bir boyuta taşımaktır. Türk hamamı, fin hamamı saunalarımızın olduğu dinlenme alanlarımız bulunmaktadır. Vitamin Bar’daki taze sıkılmış meyve ve sebzelerin tüm çeşitleriyle, gün boyu ihtiyacınız olan enerjiyi depolayacak ve günün her anında zinde kalacaksınız.

Live

EUPHORİA PLUS

EGEPARK AVM
İZMİR

EUPHORİA PLUS

EUPHORIA PLUS CLUB 9000 m²’ lik bir alana kurulu , İZMİR’deki en gelişmiş fitness alanına sahip spor ve SPA merkezidir. EUPHORIA PLUS olarak misyonumuz Fitness ile Spa’yı birleştirerek siz misafirlerimize sporun yanı sıra dinlenme imkanı sağlamak ve yaşam tarzınızı spor ile farklı bir boyuta taşımaktır. Tüm bu aktiviteler ve grup derslerimiz ile sizi daha fazla sosyalleştirip günün stresinden uzaklaştırıyoruz.

Plus

EUPHORİA ARTİS

SURYAPI AVM
BURSA

EUPHORİA ARTİS

EUPHORIA ARTIS CLUB 4000 m²’ lik bir alana kurulu , BURSA’deki en gelişmiş modern fitness merkezidir. Tesisimizde cardio alanı, crossfit alanı ve advance alanı 120 m² büyüklüğünde aerobik ve spinning stüdyosu bulunmaktadır. Aerobik stüdyosunda size haftalık 30 saatlik grup dersleri sunmaktayız. Bu dersler zumba, pilates, yoga, crunch, crossfit, leg hips ve spinning dersleridir. Yine tesisimizde Spa Merkezimiz bulunmaktadır. Burada size tuzlu su havuzu, sauna, buhar odası, türk hamamı ve VIP alanlarımızla hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda tesisimizde streetball tarzında basketbol sahamız, çocuklarınız için kids fitness bölümümüz, trx ve reformer stüdyolarımız, profesyonel bir box ringimiz ve cafemiz bulunmaktadır. AVM'ye bağlı olarak otoparkımız da mevcuttur.

Artis

Tanıtım Filmimiz

Euphoria olarak misyonumuz Fitness ve Spa’yı birleştirerek siz misafirlerimize sporun yanı sıra dinlenme imkanı sağlamak ve yaşam tarzınızı spor ile farklı bir boyuta taşımaktır. Tüm bu aktiviteler ve grup derslerimiz ile sizi daha fazla sosyalleştirip günün stresinden uzaklaştırıyoruz.

The Wellness World
Euphoria//

Görüşleriniz

Üyelerimizden Gelenler

Siz değerli üyelerimizin tesislerimiz hakkındaki düşüncelerinden derlediklerimiz...

Euphoria Fitness & Health Club

İletişim
Kapat